Samenkomst met Dennis Meiling
Evangelische gemeente Putten
Menu
  • Nieuws 
    • Introductieavond
  • Home
  • Wie zijn wij 
    • Visie
    • Doel
    • Contact
  • Zending 
    • Doctors on Mission
    • Ansel en Chinomso Pronk
    • Weid mijn Lammeren
  • Agenda
  • Preken
  • Kinder- & jeugdwerk
  • Geven
  • Mijn EGP
  • Activiteiten

    apr
    11
    Samenkomst met Dennis Meiling
    Start11-04-2021 10:00
    PlaatsLivestream
    apr
    12
    Gebedsavond
    Start12-04-2021 20:00
    PlaatsDigitaal of @home
    apr
    18
    Samenkomst met Göksal Güllü
    Start18-04-2021 10:00
    PlaatsLivestream
  • Laatste preek

    apr
    04
    en Petrus
    Kees de Vlieger

Samenkomsten per 20 september van start

Nadat we sinds het begin van de coronacrisis niet meer konden samenkomen, zien we er nu naar uit om elkaar weer elke week als gemeente te ontmoeten in de wekelijkse samenkomst. Vanaf 20 september hopen we weer elke week te kunnen samenkomen.

Dit bericht is geplaatst op 03-09-2020
Samenkomsten per 20 september van start

Uit de onlangs gehouden enquête bleek dat het grootste deel van de gemeenteleden van plan is om naar de dienst te komen. Vandaar dat we vanaf 20 september de diensten willen hervatten. Natuurlijk volgen we daarin de richtlijnen van de RIVM op de voet, en richten we de zaal en de dienst zo in dat we de richtlijnen naleven.

We werken met een maximum aantal bezoekers, en met registratie vooraf. En het spreekt vanzelf dat iedereen met verkoudheidsklachten (zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn), hoesten, benauwdheid, verhoging of koorts of plotseling verlies van reuk en/of smaak, thuisblijft.

NB: Zondag 20 september is een streefdatum. We blijven de ontwikkelingen volgen en op het moment dat we als leidersteam van mening zijn dat het niet verantwoord is om samen te komen, dan doen we dat ook niet. Daar informeren we gemeenteleden over, en de informatie zal ook op de site worden vermeld.

  Delen
  Tweeten
  LinkedIn

Wij komen samen in Cultureel Centrum Stroud vanaf 10.00 uur. Vóór de eredienst is er altijd een bidstond waarbij iedereen van harte welkom is.

Samenkomsten
Brinkstraat 91
Putten

© 2021 Evangelische Gemeente Putten