Discipelen van Jezus
Evangelische gemeente Putten
Menu
  • Home
  • Nieuws 
    • Introductieavond
    • Cursus 'Discipelen van Jezus'
    • Doopdienst op 12-02-2023
  • Wie zijn wij 
    • Visie
    • Doel
    • Contact
  • Zending 
    • Doctors on Mission
    • Ansel en Chinomso Pronk
    • Weid mijn Lammeren
  • Agenda
  • Preken
  • Kinder- & jeugdwerk
  • Geven
  • Mijn EGP
  • Activiteiten

    feb
    8
    Discipelen van Jezus
    Start08-02-2023 19:45
    PlaatsDe Herikon
    feb
    9
    Huis van gebed
    Start09-02-2023 20:00
    PlaatsRik en Mariette Nijs
    feb
    12
    Doopdienst met Kees de Vlieger
    Start12-02-2023 10:00
    PlaatsCultureel centrum Stroud/Livestream
  • Laatste preek

    feb
    05
    Je bent super waardevol!
    Goksal Gullu

26 juli 11.00 uur: Doopdienst buiten gaat door

Zondag 26 juli om 11.00 uur organiseren we een doopdienst in de open lucht. U heeft hier al eerder over kunnen lezen. Er zijn nog steeds verschillende voorspellingen dus de opzet van de dienst hebben we vereenvoudigd. We gaan sowieso dopen! Wij zien uit naar een prachtig moment waar in ieder geval twee mensen kiezen om gehoorzaam te zijn en zich te laten dopen. Maar ook weer bemoedigd te worden door het Woord en gemeenschap met elkaar.

Dit bericht is geplaatst op 25-07-2020

Zorg dat u zelf voorbereid bent op eventuele regen d.m.v. paraplu, poncho of regenpak o.i.d. Er is namelijk geen tent aanwezig. Het is van belang dat u daar zelf rekening mee houdt. 

Verder: kom liever niet met de auto maar zoveel als mogelijk op de fiets of lopend. Dit omdat er een beperkt aantal parkeerplaatsen is en we die beschikbaar willen houden voor de mensen die slecht ter been zijn.
 

Praktische informatie

Datum en tijd 26 juli 11.00 uur
Locatie Krachtighuizerweg 21E, Putten
Parkeren zeer beperkt, kom dus alsjeblieft op de fiets zodat mensen die slecht ter been zijn parkeergelegenheid hebben
zitplek Neem uw eigen kleed of stoel mee om op te zitten. Voor ouderen of mensen die slecht ter been zijn is een stoel aanwezig.
COVID-19
  • Heeft u één of meerdere van de volgende (milde) klachten: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak? Kom dan niet naar de samenkomst!
  • Vanwege COVID-19 moet elk gezin 1,5 meter afstand houden ten opzichte van anderen.
  • Op de locatie zijn mensen aanwezig met een veiligheidshesje om u een plaats aan te wijzen waar u kunt zitten met uw gezin. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We vragen iedere bezoeker hierin zijn/haar verantwoordelijkheid te nemen, want die dragen we samen. We willen ook een goed getuigenis geven naar de omgeving en daarom is het belangrijk dat we geen (parkeer)overlast en dat we ons aan de afspraken houden. 

Mocht u vragen hebben tijdens de dienst dan kunt u daarvoor terecht bij de mensen met de veiligheidshesjes. Voor andere vragen kunt u contact opnemen met Gerrit Jan Hiemstra, per mail: gj_42@hotmail.com. 

 

 

Wij komen samen in Cultureel Centrum Stroud vanaf 10.00 uur. Vóór de eredienst is er altijd een bidstond waarbij iedereen van harte welkom is.

Samenkomsten
Brinkstraat 91
Putten

© 2023 Evangelische Gemeente Putten